Laupäeval, 11. septembril on raamatukogu suletud

Seoses raamatukogusüsteemi URRAM katkestusega 11.-12. septembril on Harju Maakonnaraamatukogu laupäeval, 11. septembril suletud.

Sel ajal ei ole võimalik kasutada lugejaportaali lugeja.ee ning samuti ei väljasta süsteem lugejale meeldetuletusi ega reserveeringuteateid.

Raamatukappi jõuavad tellimused, mis on vormistatud 10. septembril hiljemalt kell 17.30. Raamatukapi kasutamise võimaluste kohta leiate infot https://keilaraamatukogu.ee/teenused/ .

Katkestus on seotud Eesti Rahvusraamatukogus algavate rekonstrueerimistöödega ning serverite kolimisega. Katkestus tuleb ulatuslik ning puudutab kõiki raamatukogusid, kes kasutavad infosüsteemi URRAM. Lisaks ei tööta samal ajal RaRa digiarhiiv DIGAR, Eesti artiklid DIGAR, otsinguportaal, veebileht ning mitmed teised rahvusraamatukogu digiteenused. Kahe päeva vältel ei saa kasutada Eesti rahvusbibliograafia andmebaasi, raamatukogusõnastikku ning raamatukogu statistika andmebaasi.
Tõrkeid võib esineda programmi töös ka käivitamisjärgsel nädalal 13.-19. septembril. Loodame teie mõistvale suhtumisele ning vabandame ebamugavuste pärast.